Wykaszarki | Nożyce ogrodowe

Bogata oferta narzędzi do ogrodu: wykaszarki, wycinarki, mechaniczne nożyce do żywopłotu.

Nożyce do żywopłotu Husqvarna

Dobrze zadbany żywopłot poprawia wygląd każdego ogrodu. Szybkie i wygodne cięcia zapewnią mechaniczne nożyce do żywopłotu Husqvarna. Ergonomia i funkcjonalna konstrukcja uczynią z pracy przyjemność. Nożyce to przedłużenie naszych rąk, warto wybrać dużą siłę cięcia i odpowiednie wyważenie. Ceny nożyc do żywopłotu zaczynają się już od 729zł. Sprawdź najlepsze nożyce do żywopłotu w Pleszewie!

wykaszarki, nożyce do żywopłotu
wykaszarki, nożyce do żywopłotu
wykaszarki, nożyce do żywopłotu

Wykaszarki, Podkaszarki, Wycinarki Husqvarna

Wycianarki, wykaszarki, podkaszarki, sprawdź aktualną ofertę Husqvarna w sklepie Maj. Wykaszanie krawędzi trawnika to bardzo żmudna praca, która pochłania wiele czasu. Korzystając z rozwiązań Husqvarna możemy to zmienić. Najlepsze narzędzia do pielęgnacji ogrodu i trawników. Optymalna wydajność i niska waga tak charakteryzują się wykaszarki, podkaszarki i wycinarki Husqvarna. Niezależnie od wykonywanej pracy, dobre narzędzia sprawdzą się zawsze.

wykaszarki, nożyce do żywopłotu

Nożyce do żywopłotu Husqvarna - Warto wiedzieć

Zakup nożyc do żywopłotu.

Na początku określmy jaki rodzaj żywopłotu będziemy przycinać. Nożyce należy dobierać do kształtowania i wysokości żywopłotu.

Kształtując żywopłot w różne formy świetnym rozwiązaniem będą nożyce dwustronne.

Do cięć prostych odcinków żywopłotu wybierzmy nożyce jednostronne

Do żywopłotów wysokich i niskich doskonałe będą nożyce na wysięgniku.

Marka Husqvarna

Największy producent maszyn do pielęgnacji ogrodów: pilarki, wykaszarki, kosiarki, traktory, pługi śnieżne, nożyce do żywopłotu.

Ponad 400 letnia tradycja firmy to doświadczenie i dbanie o potrzeby klienta z najwyższą starannością. Każdy produkt jest dobrze przemyślany i świetnie wykonany.

Dużym atutem Husqvarna to rzetelny i szybki serwis urządzeń. Zastanawiając się nad maszynami do ogrodu, Husqvarna będzie doskonałym wyborem.