Kosiarki | Traktory

Szeroka oferta kosiarek i traktorów Husqvarna dla klientów poszukujących solidnych urządzeń.

Kosiarki automatyczne, Husqvarna, Pleszew, Jarocin, Krotoszyn, Milicz, Gostyń, Rychwał, Turek

Kosiarki automatyczne

Wiele osób chciałoby, żeby koszenie trawnika nie kojarzyło się z męczącą czynnością, a niektórzy uważają nawet, że najlepiej by było, gdyby trawnik skosił się sam. Husqvarna postanowiła spełnić to marzenie! W naszej ofercie znajdują się zautomatyzowane kosiarki Husqvarna Automower, które wykonują pracę za właściciela, całkowicie bez jego kontroli. Niestraszne są im trudne warunki atmosferyczne – bez problemu będą kosić na obszarze do 6000 m2, o ile pochyłość stoku nie przekroczy 45%. Dla klientów, którzy posiadają małe trawniki, polecana jest z kolei wersja mini – to urządzenie świetnie nada się do trawników, które mają nie więcej niż 1800 m2. Kosiarki automatyczne Automower są mistrzyniami w swej dziedzinie. Przycinają trawę dokładnie i równo, a gdy tylko napotkają przeszkodę, hamują, by zmienić kierunek jazdy. Są one przygotowane do pracy w różnych sytuacjach, dlatego spokojnie dostaną się również do wąskich przejść i przejadą przez zbocze. Ich stację dokującą można zainstalować niemal wszędzie. Warto zdać się na inteligencję Husqvarna Automower, która bez trudu odszuka miejsca z dłuższymi źdźbłami trawy oraz sprawdzi warunki pogodowe, by dostosować swoją pracę do tempa wzrostu roślin.

Kosiarki automatyczne, Husqvarna

Kosiarki Husqvarna

Najlepsza oferta kosiarek Husqvarna dostępna w naszym salonie. Wykwalifikowany personel dopasuje najlepszy model kosiarki, traktorów lub innych urządzeń pod oczekiwania klienta. Maszyny Husqvarna to idealny wybór dla osób, które cenią funkcjonalność i trwałość. Kosiarki Husqvarna zapewnią wspaniałą pielęgnację trawnika. Niezależnie od wyboru urządzenia, Husqvarna projektuje każdy model z naciskiem na prostotę użytkowania i zadowalające efekty. Zapraszamy do sklepu MAJ w Pleszewie, wybierzemy najlepszą kosiarkę, traktor dla Ciebie!

Kosiarki, ridery, traktory, Husqvarna
Kosiarki, ridery, traktory, Husqvarna, Pleszew, Jarocin, Krotoszyn, Milicz, Gostyń, Rychwał, Turek
Kosiarki, ridery, traktory, Husqvarna, Pleszew, Jarocin, Krotoszyn, Milicz, Gostyń, Rychwał, Turek

Traktory Husqvarna

Przy większym trawniku znacznie szybszym rozwiązaniem będzie zakup odpowiedniego traktora Husqvarna. Oprócz szybkości koszenia, traktor to znaczny komfort i efektywniejsza praca. Traktory Husqvarna zostały zaprojektowane, aby dopasować różne urządzenia tnące, co mocno rozszerza funkcjonalność. Przemyślana konstrukcja ułatwia wsiadanie i obsługę. Traktory Husqvarna to doskonałe maszyny, które sprawdzą się przez cały rok.

Kosiarki, ridery, traktory, Husqvarna, Pleszew, Jarocin, Krotoszyn, Milicz, Gostyń, Rychwał, Turek

Ridery Husqvarna

Ridery Husqvarna to maszyny do zadań specjalnych, które dotrą niemal wszędzie (pod krzewy, wzdłuż płotu). Wyjątkowo zręczna i sprawna maszyna, która doskonale sprawdzi się w każdej pracy, niezależnie od dołączonych urządzeń (szczotka, zbieracz lub noże do trawy). Ridery Husqvarna z przednim mocowaniem pozwalają idealnie kontrolować pracę, niezależnie od terenu. Przemyślany układ kierowniczy sprawia, że prowadzenie jest przyjemne i łatwe.

Kosiarki, ridery, traktory, Husqvarna, Pleszew, Jarocin, Krotoszyn, Milicz, Gostyń, Rychwał, Turek
Kosiarki, ridery, traktory, Husqvarna, Pleszew, Jarocin, Krotoszyn, Milicz, Gostyń, Rychwał, Turek
Kosiarki, ridery, traktory, Husqvarna, Pleszew, Jarocin, Krotoszyn, Milicz, Gostyń, Rychwał, Turek

Maszyny do prac komunalnych Husqvarna

Kosiarki profesjonalne to wyjątkowo wydajne maszyny do prac komunalnych. Duża wydajność koszenia i możliwości pracy ciągłej idealnie sprawdzą się do długotrwałych zadań. Polecamy szczególnie serie P 500, kosiarki pracujące w każdych warunkach z wysoką wydajnością.

Maszyny do prac komunalnych, Pleszew, Jarocin, Krotoszyn, Milicz, Gostyń, Rychwał, Turek

Kosiarki Husqvarna - Warto wiedzieć

Porady Zakupu: Kosiarki

Wybierając kosiarkę dobierzmy szerokość maszyny do koszonego terenu. Czym większy teren, tym większa szerokość robocza kosiarki.

Mając większy trawnik dla dużej wygody warto wybrać kosiarki z napędem własnym. Oprócz komfortu znacznie przyspieszy wykonywaną pracę. Dodatkowo przy większych trawnikach warto rozważyć kosiarki z napędem własnym, które zapewnią większy komfort pracy.

Funkcja w kosiarce BioClip rozdrabnia ścinki traw i doskonale nawozi trawnik

Kosząc trawę rzadziej i wyższą warto wybrać kosiarkę z bocznym lub tylnym wyrzutem.

Marka Husqvarna

Największy producent maszyn do pielęgnacji ogrodów: pilarki, wykaszarki, kosiarki, traktory, pługi śnieżne, nożyce do żywopłotu.

Ponad 400 letnia tradycja firmy to doświadczenie i dbanie o potrzeby klienta z najwyższą starannością. Każdy produkt jest dobrze przemyślany i świetnie wykonany.

Dużym atutem Husqvarna to rzetelny i szybki serwis urządzeń. Zastanawiając się nad maszynami do ogrodu, Husqvarna będzie doskonałym wyborem.